Uztura bagātinātāji

/Uztura bagātinātāji
Uztura bagātinātāji2018-11-08T22:02:07+00:00
Loading...
uztura bagātinātāji

Uztura bagātinātāji un liekā svara nomešana

Ja reiz esi šeit, tad ir radusies doma par liekā svara zaudēšanu. Ir pieejamas visdažādākās diētas un treniņu programmas, kuru mērķis ir skaidrs – samazināt uzņemto kaloriju daudzumu un palielināt patērēto kaloriju daudzumu. Bet kā te iederas uztura bagātinātāji? Visapkārt ir taču tik daudz reklāmu par to, kā uztura bagātinātāji ļauj nomest lieko svaru ātri! Lai tomēr neuzķertos uz plikiem reklāmas saukļiem, sāksim ar pašiem pamatiem.

Dabiskie uztura bagātinātāji.

Dabisko uztura bagātinātāju izcelsme ir dažādi augļi, zālītes un citi augu valsts produkti. Veikalu plauktos tie tiek bieži izcelti, kā 100% dabīgi un ekoloģiski produkti, kas palīdzēs ātri zaudēt lieko svaru. Bet jāatceras, ka ne viss, kas tiek saukts par “eko”, vienmēr būs tas nekaitīgākais un efektīvākais. Tādēļ ieteicams vispirms veikt konkrēto produktu izpēti. Šeit daži šobrīd populārākie produkti Latvijā.

Šis ir viens no populārākajiem uztura bagātinātājiem to vidū, kas vēlas ātri nomest lieko svaru. Tas tiek ražots no Garcinia Cambogia auga, kas sastopams Dienvidāzijā. Vietējās tautas šo augu izmanto medicīnā jau simtiem gadu, bet tikai samērā nesen tas kļuvis populārs kā liekā svar zaudēšanas palīglīdzeklis. Šis uztura bagātinātājs lielākajā daļā pētījumu ir atzīts par nekaitīgu, bet pilnu aprakstu par tā iedarbību un iegādi Latvijā, vari lasīt šeit.

LASĪT VAIRĀK

Šis dabiskais uztura bagātinātājs tiek iegūts no konjaka auga. Veikalu plauktos tas tiek reklamēts, kā dabiska šķiedrviela, kas palīdz liekā svara zaudēšanā, absorbējot ūdeni. Galvenokārt sastopams pulvera veidā, kas attiecīgās proporcijās jāšķīdina ar ūdeni un jāiekļauj savā diētā. Želejveida masa sniedzot enerģiju un sāta sajūtu, ja ievēro diētu ar samazinātu kaloriju daudzumu. Šeit vari lasīt vairāk par to, kā glikomannāns strādā, kādi ir rezultāti un atsauksmes, un kur to iegādāties.

LASĪT VAIRĀK
uztura bagātinātāji

Šis varētu būt Latvijā visbiežāk sastopamais uztura bagātinātājs. Bet popularitāte nozīmē arī, to, ka veikalu plauktos būs atrodami daudz nekvalitatīvi pakaļdarinājumi. Kvalitatīvs zaļās tējas ekstrakts, kas tiek izmantots kā palīglīdzeklis svara zaudēšanai, neradīs nekādus blakusefektus. Tieši otrādi – tajā atrodamā lielā anti-oksidantu koncentrācija tieši stiprinās imunitāti. Tātad, visiem skaidrs, ka zaļā tēja ir veselīga, bet vai zaļās tējas ekstrakts ļaus ātri nomest lieko svaru?

LASĪT VAIRĀK

Čitozāns (Chitosan)

Lai gan šis uztura bagātinātājs tiek iegūts no zivīm un vēžiem, tas bieži tiek pieksaitīts augu valsts produktiem. Tādēļ jāatzīmē, ka tas noteikti nav ieteicams tiem, kam ir alerģijas pret jūras veltēm. Čitozānu (Chitosan) saturošo uztura bagātinātāju sastāvā bieži ir arī aloe vera, hroms, kuenzīms Q10, zivju eļļa, zaļā tēja un citas sastāvdaļas. Interesanti, ka čitozāns tiek izmantots arī plāksteros un apsējos, jo tam piemīt lieliskas spējas apturēt asiņošanu.

LASĪT VAIRĀK
uztura bagātinātāji

Atceries, ka uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu. Pirms uztura bagātinātāju lietošanas konsultējies ar ārstu!

Sāc ceļu uz veselīgu dzīvesveidu!

Piesakies Gudro.lv jaunumiem un izzini jaunākās svara nomešanas metodes, diētas, un veselīga uztura ceļvežus!

Neuztraucies, mēs nespamosim 🙂 Tikai reizi mēnesī nosūtīsim tev jaunāko rakstu kopsavilkumu un laiku pa laikam – tikai e-pastu saņēmējiem pieejamus diētu un produktu apskatus!

Jaunākie uztura bagātinātāju apskati

Uztura bagātinātājs: Zaļās tējas ekstrakts (Green tea extract). Kas tas ir un vai tas palīdz notievēt?

8.11.2018|

Uztura bagātinātājs: Zaļās tējas ekstrakts Zaļā tēja pasaulē pazīstama jau sen. Tā ir lieliska un veselīga alternatīva kafijai, jo īstas zaļās tējas sastāvā, atkarībā no tās stipru [...]

Uztura bagātinātājs: Glikomannāns. Kas tas ir un ko tas dod?

8.11.2018|

Uztura bagātinātājs: Glikomannāns. Glikomannāns ir uztura bagātinātājs, kas tiek reklamēts ar tā spēju palīdzēs ātri nomest lieko svaru. Viens no izplatītākajiem svara zaudēšanas u [...]

Uztura bagātinātājs: Kambodžas garcīnija. Kas tas ir un kad to lietot?

6.11.2018|

Uztura bagātinātājs: Kambodžas garcīnija. Uztura bagātinātājs Kambodžas garcīnija ir ārkārtīgi populārs to vidū, kas vēlas ātri nomest lieko svaru. Tas tiek iegūts no maza augļa, k [...]

Uztura bagātinātāji – kas tie ir un kam tie nepieciešami?

30.10.2018|

Uztura bagātinātāji – kas tie ir un kam tie nepieciešami? Gan internetā, gan aptiekās ir brīvi pieejami visdažādākie uztura bagātinātāji, bet kam tieši tie ir paredzēti? Kādi no ti [...]

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājaslapas darbību un reklāmas iespējas, mājaslapā Gudro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītu