Stokholmas diēta – kas tā ir un kam tā piemērota?

///Stokholmas diēta – kas tā ir un kam tā piemērota?

Stokholmas diēta – kas tā ir un kam tā piemērota?

Kas īsti ir Stokholmas diēta?

Pēdējo gadu laikā starp pasaulē, un arī Latvijā, populārākajām diētām īpaši izceļas Stokholmas diēta. Šī diēta īpašu popularitāti iemantojusi ne vien veselīga uztura ievērotāju vidū, bet arī to cilvēku vidū, kam ir liekais svars.
Galvenokārt tas skaidrojams gan ar tās pieejamību – salīdzinoši viegli piemērojamu uzturu, gan tās efektivitāti, ļaujot ātri zaudēt lieko svaru.

Stokholmas diētas uzturs.

Stokholmas diētas pamatā ir individualizēta pieeja katram interesentam. Uztura plāns netiek vispārināts līdz pāris ieteicamo vai nevēlamo produktu grupām, bet tiek pielāgots katram cilvēkam individuāli, atkarībā no dzīvesveida, auguma, liekā svara daudzuma un citiem kritērijiem. Tāpat tiek ņemts vērā tas, cik ātri vēlies nomest svaru. Tāpat starp jautājumiem, kas tiek uzdoti, piesakoties Stokholmas diētas plānam ir: Kā mainījies tavs svars pēdējo 6 mēnešu laikā; Cik bieži tu jūties izsalcis; Kā tu vērtē savu enerģijas līmeni, u.c.  Bet neuztraucies – visas aptaujā sniegtās atbildes ir konfidenciālas un netiek izpaustas trešajām pusēm.

Kā Stokholmas diēta atšķiroties no citām diētām?

Kā vienu no galvenajiem punktiem Stokholmas diētas autori min to, ka šī diēta ir 100% dabiska un tajā nav iekļauti nekādi uztura bagātinātāji. Jāatzīmē gan, ka uztura bagātinātāji nav nemaz nekas slikts – tikai jāzina kad un kādus uztura bagātinātājus lietot.

Kā nākošo atšķirību Stokholmas diētas autori min to, ka nav nepieciešamas nekādas fiziskas aktivitātes. Šis punkts, manuprāt, ir ļoti populārs to, vidū, kas vēlas ātri nomest lieko svaru. Fiziskas aktivitātes ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ tiek pārtraukta tievēšana – tas prasa pārāk lielu apņēmību 🙂

Kā trešais ieguvums no Stokholmas diētas, viņu mājaslapā tiek minēta 100% garantija liekā svara zaudēšanai. Nav gan konkrēti apsolīts, cik kilogramus garantēti nometīsi, taču tas jau tāpat ir atkarīgs no katra individuāli.

Ceturtais Stokholmas diētas mājaslapā minētais pluss ir individuāli sastādītais diētas plāns. Tas nozīmē, ka Stokholmas diētas plānā tiks iekļauti ēdieni, kas vislabāk atbildīs tavam vecumam, augumam un tam, cik daudz liekā svara tev būtu ieteicams zaudēt.

Kopumā šīs diētas galvenās priekšrocības ir tas, ka tā ir ārkārtīgi universāla un nav nepieciešamas striktas ikdienas rutīnas izmaiņas. Atliek tikai pieņemt lēmumu, ka ir pienācis laiks nomest lieko svaru, un pieteikties Stokholmas diētas plāna sagatavošanai aizpildot anketu.
Tā kā Stokholmas diēta ir patentēts svara zaudēšanas veids, individuālā diētas plāna izveidei vienīgais veids ir pieteikšanās oficiālajā mājaslapā. Saprotams, ka daudzus šāda iespēja var nobiedēt un atturēt no mērķa – liekā svara zaudēšanas, taču tajā pašā laikā jāatceras, ka ir ārkārtīgi daudz pozitīvu piemēru, kur Stokholmas diēta ir sniegusi lieliskus rezultātus.

Stokholmas diētas atsauksmes

Pozitīvie piemēri nav jāmeklē tālu – arī Latvijā zināmas personas, kā, piemēram, Liene Greifāne (Candy) ir publiski izklāstījušas savus veiksmes stāstus, kā Stokholmas diēta ļāvusi viņai nomest 7kg nieka 9 dienu laikā! ne velti Stokholmas diēta tiek dēvēta par pēdējo gadu efektīvāko notievēšanas metodi!

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājaslapas darbību un reklāmas iespējas, mājaslapā Gudro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītu