Diētas

/Diētas
Diētas2018-11-11T22:17:03+00:00
Loading...
Veselīgas diētas noslēpumi

Diētas

Diētas – pirms sāc tās izvēli, vispirms ar to, kas īsti ir sabalansēts uzturs, vari iepazīties šeit. Taču, ja ar pašiem pamatiem jau esi iepazinusies, tad apskati, kādas ir šobrīd populārākās un efektīvākās diētas, un kā tās atšķiras:
Šajā lapā atradīsi visu populārāko diētu apskatus un padomus, lai Tu spētu ne tikai izvēlēties sev piemērotāko, bet arī to rūpīgi ievērot, lai sasniegtu savu mērķi.

Stokholmas diēta ir viennozīmīgi vispopulārākā diēta mūsu platuma grādos. Stokholmas diētas efektivitāte un galvenā atšķirība no citām populārākajām diētām ir tas, ka netiek likts uzsvars uz konkrētu uzturvielu iekļaušanu vai izslēgšanu no ēdienkartes, bet gan uz konkrēto mērķi – svara nomešanu.
Stokholmas diēta tiek sastādīta katram interesentam individuāli, balstoties uz ķermeņa parametriem un dzīvesveida. Labu atsauksmju par to ir ļoti daudz – ir neskaitāmu piemēru tepat Latvijā, kad tā palīdzējusi ātri zaudēt svaru.
Lasīt vairāk par to: kas ir Stokholmas diēta.

LASĪT VAIRĀK
Stokholmas diēta
Vidusjūras diēta

Vidusjūras diēta, reizēm saukta arī par Dienvideiropas diētu, galvenokārt fokusējas uz Krētas, Grieķijas un Itālijas iedzīvotāju uztura tradīcijām. Šeit galvenais uzsvars tiek likts uz augļiem kā saldumu aizstājējiem un pupām, riekstiem, graudiem un olīveļļu kā galvenajiem taukvielu avotiem.
No piena produktiem šajā uztura plānā tiek iekļauts siers un dažādu veidu jogurti. Tāpat var nelielos daudzumos ēst olas, sarkano gaļu un pat dzert vīnu! Kā jau noprotams pēc apraksta, šāds uztura plāns ļauj gan zaudēt lieko svaru, gan izbaudīt gardas maltītes.
Ja vēlies uzzināt vairāk par Vidusjūras diētu, klikšķini šeit.

LASĪT VAIRĀK

Keto, jeb ketogēniskā diēta pēdējo gadu laikā piedzīvojusi ārkārtīgi lielu popularitātes pieaugumu. Par spīti strīdīgajiem viedokļiem, tā joprojām ir ļoti izplatīta to cilvēku vidū, kas vēlas ātri nomest lieko svaru.
Tās pamatos ir ogļhidrātu strikta izslēgšana no uztura, vienlaikus palielinot tauku uzņemšanu uzturā. Lai gan tas var šķist dīvaini, šīs idejas pamatā ir mērķis likt organismam dedzināt taukus, nevis ogļhidrātus.
Protams, tas nenozīmē neierobežotu taukainu ēdienu ēšanu, bet gan fokusēšanos uz dabiskajiem taukiem, kas sastopami avokado, riekstos, zivīs un sēklās. Jāatzīmē, ka keto diēta tiek uzskatīta par bīstamu diabēta slimniekiem.
Plašāks Keto diētas apskats lasāms šeit.

LASĪT VAIRĀK
Keto diēta
Olu diēta

Olu diēta kļuvusi populāra, pateicoties tās sniegtajiem ātrajiem liekā svara nomešanas rezultātiem. Lai gan populāra svara zaudētāju vidū, uztura eksperti un dietologi uz to skatās ar šaubām, jo, kā jau visas drastiskās diētas, kas sniedz ātru rezultātu, tā var arī kaitēt organismam. Olu diēta ir pieskaitāma pie “īstermiņa” diētām, kas ļauj nomest svaru ātri, bet nav īstenojama ilgtermiņā kā veselīgs un sabalansēts uzturs.

LASĪT VAIRĀK

Sāc ceļu uz veselīgu dzīvesveidu!

Piesakies Gudro.lv jaunumiem un izzini jaunākās svara nomešanas metodes, diētas, un veselīga uztura ceļvežus!

Neuztraucies, mēs nespamosim 🙂 Tikai reizi mēnesī nosūtīsim tev jaunāko rakstu kopsavilkumu un laiku pa laikam – tikai e-pastu saņēmējiem pieejamus diētu un produktu apskatus!

Citas Diētas

Jaunākie raksti par visdažādākajām diētām

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mājaslapas darbību un reklāmas iespējas, mājaslapā Gudro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Piekrītu